Kdo jsme?

ARGUMENT spol. s r.o. je společnost působící v oblasti IT již od roku 1998 a zabývá se zajištováním dodávek, servisu a poradenství v celém širokém spektru oboru. Nosným produktem celého portfolia je správa počítačových sítí, servis a dodávky výpočetní techniky.

Naším základním krédem je komplexní nabídka služeb a dlouhodobá spolupráce s klientem, kterému přináší naše řešení profit a ve svém důsledku šetří časové i finanční náklady. Chráníme jeho investice a čas. Chceme pro každého klienta najít optimální, v rámci možností, levné a přínosné řešení. Pracujeme dle požadavků klienta a preferujeme individuální přístup.

ARGUMENT spol. s r.o. je týmem lidí, kteří společně tvoří, koordinují a integrují výsledky své práce ve Váš prospěch. Odpadají tak problémy s koordinací činnosti více firem.

Pomáháme klientovi zorientovat se v dnes tak širokém a nepřehledném trhu s IT a souvisejícími službami tak, aby za kvalitu neplatil více než musí a přitom neřešil finanční situaci nelegálními instalacemi software nebo nekvalitním hardware.

V případě, že řešíte problém v oblasti účetnictví, mezd a personalistiky, nabízíme služby naší sesterské společnosti DATOS

 

Jste profesionálové ve Vašem oboru? Dělejte svojí práci, co se týká IT, to nechte na nás.


obrazek