Prodej PC

Sestavujeme a dodáváme počítače vyrobené přesně podle vašich požadavků. Používáme pouze značkové komponenty (proto nejsme levnější než některé konkurenční společnosti , zejména velké prodejní řetězce) otestované na bezproblémový chod a maximální výkon. Snažíme se, aby naše počítače byly i při požadavku klienta na nižší cenu maximálně rozšiřitelné (možnost osadit rychlejší verze procesoru, více paměti, dostatek místa na další periferie) a jejich použitelnost neskončila nemožností osadit výkonnější komponenty jak je zvykem u některých levných sestav.

Účel využití počítače

Stačí když nám specifikuje, k jakému účelu budete počítač využívat. Jestli na něm budete provozovat běžné kancelářské aplikace, nebo provozovat náročnější CAD aplikace, hrát hry, nebo jestli potřebujete postavit server do velké podnikové sítě. Paradoxně je dnes nejméně náročným počítačem typ kancelářský. Dnešní výkony i levných procesorů bohatě stačí na funkce moderních kancelářských balíků. Nejnáročnější zase bude server (a nebo špičkový herní počítač).

Návrh sestavy

Podle účelu využití počítače a vašich finančních možností navrhneme několik variant, ze kterých si vyberete tu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Sestavení počítače

Po potvrzení objednávky na vybranou sestavu počítač sestavíme a odzkoušíme jeho funkčnost.

Instalace SW

Pravděpodobně budete do počítače chtít nainstalovat i nějaké programy. Do počítače vám nahrajeme zakoupený software, ovladače hardware a několik freeware programů. K novému PC doporučujeme zakoupit OEM verzi operačního systému. Pokud nebudete chtít investovat peníze do komerčních produktů, je možnost nainstalovat na Vámi zakoupený PC volně distribuovaný SW jako je LINUX (OS) a Open Office jako kancelářský balík. Tato varianta má však mnohá omezení. Je jen na Vás, jak se rozhodnete.

Odvoz počítače a uvedení do provozu

Hotový počítač vám odvezeme do vaší firmy, nebo domů. Tam ho zapojíme a vysvětlíme základní ovládání.

Pro objednávku počítačové sestavy klikněte zde

Prodej jednotlivých komponentů, periferií a notebooků

V rámci prodeje celých PC je možné také zakoupit jednotlivé komponenty a produkty samostatně. S jejich výběrem Vám rádi poradíme.

Objednávka