Nyní k monitoru LG E2260V-PN poukázka do KFC v hodnotě 300 Kč

21.5" LED LG E2260V-PN

Velmi kvalitní, úsporný a moderně zpracovaný LCD monitor značky LG s moderním LED podsvícením, matným povrchem a velmi vysokým dynamickým kontrastním poměrem 5 000 000:1, který poskytuje ty nejmenší změny odstínů barev a dokonale probarvený obraz. Displej poskytuje prvotřídní rozlišení Full HD na úhlopříčce 21,5" pro maximální obrazový zážitek. V kombinaci s typickou dobou odezvy 5 ms bude obraz vždy dokonale ostrý i při rychlých akčních scénách ve hrách či filmech.

Kromě nízkých pořizovacích nákladů myslí na Vaše výdaje i během provozu. Navíc integrovaný čip f-Engine zlepšuje kvalitu obrazu tím, že kontroluje jas, kontrast a věrnost barev. Stará se i o odstraňování šumů, vznikajících při cestě obrazového signálu z počítače do monitoru. Navíc je vybaven inteligentní optimalizací zaručující kontrolu výstupního obrazu tak, aby rozdíl mezi tmavými a světlými místy byl vždy na té nejlepší úrovni. Připojení obrazového signálu je možné přes standardní D-Sub i digitální DVI a HDMI, takže se z něj lehce stane zobrazovací prvek více zařízení, jakými mohou být konzole, různé přehrávače a jiné.

Podmínky promoakce: - akce platí v termínu od 27. 5. do 10. 6. 2011 nebo do vyčerpání odměn - odměny budou rozeslány po ukončení akce - odměny nejsou právně vymahatelné

Cena monitoru: 3909 Kč včetně DPH a recyklačních poplatků